!IMG_7097 фото корпоративу фінальна на друк

30.06.2017 – 02.07.2017 відбувся літній корпоратив компанії Байріс у Бакотській затоці. Мальовничі, вкриті лісами та скелями гори Медобори, теплі води Дністра, пишне різнотрав’я та цілющі джерела внесли свою магію у незабутні дні відпочинку. Сповнена сил, дружня команда компанії Байріс готова до нових звершень і перемог!

Компанія Байріс розширює мережу салонів по всій території України. Нарешті дійшла черга до Львова, 15 червня перший салон відкрито!!!! З нагоди його відкриття з п’ятнадцятого по сімнадцяте червня діє знижка 15 відсотків на весь асортимент продукції. Байріс запрошує всіх бажаючих відвідати свій перший фірмовий салон за адресою: м.Львів, вулиця Навроцького, 33.

Компанія Байріс прийняла участь у наймасштабнішій міжнародній будівельній виставці України Inter BuildExpo 2017. Група компаній Байріс є виробником та дистриб’ютором будівельних матеріалів по всій території України. Також ми є ексклюзивним національним дистриб’ютором ТМ Альтакс американської корпорації Шервін Вілліамс.

unnamed18 травня відзначається Всесвітній День вишиванки у понад 50 країнах світу. Колектив компанії Байріс вітає всіх із цим святом, бажає миру, процвітання, добробуту і міцного здоров’я кожному українцю нашої рідної держави!

Вишиванка – це символ української нації, вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Також є символом краси та козацького здоров’я, щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

2KsGFbdzEAY29.03.2017 розпочалась  міжнародна будівельна виставка «INTER BUILD EXPO».

Запрошуємо всіх бажаючих!

Та не забуваєм про розіграш який дозволить Вам виграти приз, що складається з «BASE-GRUNT», «PROFI-LAZUR» та малярної кісточки!

Для того, щоб стати учасником розіграшу, треба: відвідати виставку, знайти представників компанії «Байріс» та зробити з ними спільну фотографію, викласти її в мережі Facebook з хештегом #BayrisBuild2017. Результати акції будуть оголошені 1 квітня о 14:00 годині.

 

foto

Протягом двох днів (16-17 лютого 2017 року) відбувся тренінг для регіональних менеджерів компанії Байріс. На тренінгу було розглянуто нові методики навчання торгових представників дистрибуторів, випробували інструменти управління задачами, отримано інформацію про роль і функції керівника, а також розглянуто систему побудови торгового відділу компанії. Тренінг проходив у жвавому обговоренні поставлених питань, а також учасники приймали активну участь у колективних іграх. В кінці тренінгу були поставлені нові задачі перед торговим департаментом на 2017 рік.

Відеокоментар від споживача «Фарба для оцинкованих дахів та шиферу Байріс»

Фарба для дахів Байріс призначена для фарбування дахів та виробів з оцинкованого металу, шиферу, цегли, черепиці та інших фібро- та азбесто-цементних виробів, а також для попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини та ін.

Фарба  створює захисну плівку, яка забезпечує довготривалу експлуатацію дахового покриття та надає естетичної виразності будівлям. Завдяки властивості «рідкого пластику» покриття стійке до температурних коливань від -35°С до +50°С.

Детальна інформація:
 
Купити даний товар можна в нашому партнерському інтернет-магазині BudboX:

ТОВ «ТВК Байріс» — це мультибрендова компанія, основним завданням якої являється популяризація та продаж на ринку будматеріалів України високоякісних, сучасних і доступних по ціні товарів.

В асортименті представлені товари українського та іноземного виробництва під торговими марками БАЙРІС (Україна) та ALTAX (Польща).

Наша компанія оголошує набір працівників на посаду Представник постачальника для роботи у мережі Гіпермаркетів Епіцентр

 Вимоги:

 • Вік від 21 до 35 років (бажано чоловіки
 • Досвід роботи в продажах
 • Грамотна мова, вільне володіння українською та російською мовами
 • Стресостійкість, комунікабельність, відповідальність
 • Володіння програмами пакету MS Office

 Умови роботи:

 • Офіційне працевлаштування;
 • Графік роботи: 5 днів на тиждень, субота та неділя — робочі дні. 2 вихідні протягом тижня на вибір. 8-ми годинний робочий день, 1 година — обід;
 • Робота у ТЦ Епіцентр;
 • Стабільну заробітну плату ставка 5000 грн. + % за виконання планових показників;
 • Випробний термін 2 місяці;
 • Початок роботи: 20.02.2017 року

 Обов’язки:

 • Консультація покупців про продукти компанії;
 • Контроль наявності товарного запасу на полиці, викладки, наявності цінників, підтримка чистоти на стенді;
 • Контроль документообігу;
 • Формування звітності; 

 Для проходження співбесіди надсилайте Ваші резюме на електронну пошту, яка вказана під Вашим містом , з темою листа «Вакансія представник постачальника», або телефонуйте з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 за номером

Київ
vitaliy2027@ukr.net 068-346-05-37 Віталій
 
Дніпро, Харків, Запоріжжя
tvk.bajris@ukr.net 067-249-73-73 Сергій
 
Івано-франківськ, Мукачево
olko7@ukr.net 067-321-75-77 Олег
 
Чернівці, Рівне
9001070@gmail.com 067-310-44-85 Євген