ФАРБА-ГРУНТ Байрісbajris_03

Фарба-Грунт Байріс
info

info

Призначення

Фарба-грунт Байріс — акрилова дисперсія з вмістом кварцового наповнювача, призначена для підготовки основи для нанесення декоративних та акрилових штукатурок, штукатурок типу «короїд», перед нанесенням акрилових емалей, які в поєднанні з фарбою-грунт створюють високоякісне декоративне покриття. Фарба-грунт Байріс збільшує здатність штукатурки до зчеплення, зменшує вірогідність виникнення зміни забарвлення у шарі штукатурки. Можна використовувати всередині та ззовні приміщень.

Підготовка основи

Фарба-грунт Байріс наноситься на суху, рівну, несипучу основу. При потребі поверхню очистити від залишків старої фарби та жирових плям. У разі присутності грибкових утворень, основу слід ретельно обробити протигрибковим засобом для мінеральних поверхонь.

Виконання робіт

Фарба-грунт Байріс — продукт готовий для використання. Для забезпечення однорідної консистенції, безпосередньо перед нанесенням, ретельно розмішати тихохідним пристроєм для перемішування. Наносити малярським пензлем, валиком або щіткою при температурі від +5°С до +30°С. Після виконання робіт інструмент промити водою.

Час висихання

Залежить від температури оточуючого середовища, вологості повітря та здатності основи до поглинання, при оптимальних умовах — не більше 4 годин. Нанесення штукатурки та інших матеріалів відбувається не раніше, ніж через 6 годин після нанесення фарби-грунт.

Витрати

від 0,3 до 0,45 кг/м² (при одноразовому нанесенні, об’ємна густина -1,50 г/м² )

Наявні упакування

2л, 5л, 10л

Інші товари категорії