ФАРБА для оцинкованих дахів та шиферу bajris_03

С-т відповідності
Немає інформації

Прзначення

Призначена для фарбуваннядахів та виробів з оцинкованогометалу, шиферу, цегли, черепиці та іншихфібро- та азбесто¬цементнихвиробів, а також для попередньоґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини та ін

Витрати

250-300 г/м2 для оцинкова¬нихповерхонь, 300-350 г/м2 для шифернихповерхонь (при двохразовомунанесенні).

Ємкості і розхід

5 кг — 35 м² ,10 кг — 70 м² .

Наявні упакування

5л, 10л

Доступні кольори

lol1451402441 lol1451402407 lol1451402373 lol1451402309

Час висихання

суха на дотиквже через ЗО хв, наступний шар можнананосити — через 2 години, повнаполімеризація — 24 години.

Для оцинкованих дахів

Підготовка поверхні

Оцинковану поверхню зачисти відбруду, пилу, залишків старої фарби. При наявності корозії зачистити дротяною щіткою або шліф-машинкою. Якщо метал піддався корозії або був фарбований, рекомендуємо провести ґрунтування ґрунтовкою ГФ-021. Не рекомендується наносити фарбу на «свіжу» (нову) оцинковану поверхню.

Фарбування

Ретельно розмішати фарбу. При необхідності розвести водою в кількості не більшеніж 10% від ваги фарби. Фарбування проводити в два шари пензликом, валиком або розпилювачем на сухеметалевепокриття при температурі від +10°С до +35°С з проміжним сушінням в 2 години. При необхідності можливе нанесення третього шару.

Властивості

Фарба створює захисну плівку, яка забезпечує довготривалу експлуатацію дахового покриття та надає естетичної виразності будівлям. Завдяки властивості «рідкого пластику» покриття стійке до температурних коливань від -35°Сдо+50°С.

Для шиферу
Підготовка поверхні

Шифер зачисти відбруду, пилу, залишків старої фарби, можливого наростання моху тощо. Заґрунтувати акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою в кількості 150 г/м2. Якщо шифер заходився на даху тривалий термін (більше 10 років) або був порослий мохом, його після очищення покрити протигрибковим засобом для мінеральних поверхонь в кількості 200 г/м2 і заґрунтувати акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою в кількості 150 г/м2.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Ґрунтування та фарбування має проводитись виключно на чисту, суху основу та при вищевказаних кліматичних умовах. Фарбу не розводити іншими розчинниками крім води.

УВАГА!

Не фарбувати у вологу та дощову погоду. Шифер не покриття рекомендується фарбувати не швидше, як за 48 годин після опадів дощу.

Інші товари категорії

Пластифікатор тепла підлога
Замінник вапна для штукатурно кладочних робіт
Пластифікатор Байріс Протиморозний
Гідрофобна пропитка Байріс