ФАРБА для оцинкованих дахів та шиферуbajris_03

Фарба для оцинкованих дахів
info

info

Призначення

Призначена для фарбування дахів та виробів з оцинкованого металу, шиферу, цегли, черепиці та інших фібро- та азбесто-цементних виробів, а також для попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини та ін.

Витрати

250-300 г/м² для оцинкованих поверхонь, 300-350 г/м² для шиферних поверхонь (при двохразовому нанесенні)

Ємкості і розхід

2,5 кг — 18 м², 5 кг — 35 м², 10 кг — 70 м²

Доступні кольори

Час висихання

суха на дотик вже через ЗО хв, наступний шар можна наносити — через 2 години, повна полімеризація — через 24 години

Для оцинкованих дахів

Підготовка поверхні

Оцинковану поверхню зачисти від бруду, пилу, залишків старої фарби. При наявності корозії зачистити дротяною щіткою або шліф-машинкою. Якщо метал піддався корозії або був фарбований, рекомендуємо провести ґрунтування ґрунтовкою ГФ-021. Не рекомендується наносити фарбу на «свіжу» (нову) оцинковану поверхню.

Фарбування

Ретельно розмішати фарбу. При необхідності розвести водою в кількості не більше ніж 10% від ваги фарби. Фарбування проводити в два шари пензликом, валиком або розпилювачем на сухе металеве покриття при температурі від +10°С до +35°С з проміжним сушінням в 2 години. При необхідності можливе нанесення третього шару.

Властивості

Фарба створює захисну плівку, яка забезпечує довготривалу експлуатацію дахового покриття та надає естетичної виразності будівлям. Завдяки властивості «рідкого пластику» покриття стійке до температурних коливань від -35°С до +50°С.

Для шиферу

Підготовка поверхні

Шифер зачисти від бруду, пилу, залишків старої фарби, можливого наростання моху тощо. Заґрунтувати акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою в кількості 150 г/м². Якщо шифер знаходився на даху тривалий термін (більше 10 років) або був порослий мохом, його після очищення покрити протигрибковим засобом для мінеральних поверхонь в кількості 200 г/м² і заґрунтувати акриловою глибокопроникаючою ґрунтовкою в кількості 150 г/м².

Фарбування

Аналогічно до оцинкованих поверхонь.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Ґрунтування та фарбування має проводитись виключно на чисту, суху основу та при вищевказаних кліматичних умовах. Фарбу не розводити іншими розчинниками крім води.

УВАГА!

Не фарбувати у вологу та дощову погоду. Шиферне покриття рекомендується фарбувати не швидше, як за 48 годин після опадів дощу.

Інші товари категорії