Акція від компанії «Байріс»

З 01.09.2016 до 30.10.2016 триватиме акція, яка діятиме для всіх роздрібно-торгових точок України на екологічну серію фарб Байріс.

Фарба інтер’єрна для стін та стель «Mattlatex» водно-дисперсійна біла матова «Байріс»

Для декоративно-захисного фарбування стін та стель в сухих та вологих приміщеннях, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні,  гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на цеглу та камінь, а також на шпалери під фарбування.

Фарба інтер’єрна для стін та стель «Acryl Есо» водно-дисперсійна сніжно-біла матова «Байріс»

Для декоративно-захисного фарбування стін та стель зі звичайними кліматичними умовами в приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на цеглу та камінь, а також на шпалери під фарбування.

Фарба фасадна атмосферостійка «Facade» водно-дисперсійна біла матова «Байріс»

Для декоративно-захисного фарбування фасадів житлових, виробничих, торгівельних будівель, а також для стін та стель приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на силікатну цеглу та камінь, на шпалери під фарбування, на цементно-волокнисті плити, а також на декоративні штукатурки.

 

Байріс Акція 15%